Srovnání virtuálních operátorů

Vzhledem k tomu, že je virtuálních operátorů velká spousta, může být obtížné najít tu nejlepší nabídku přesně pro vás. Proto jsme zde připravili velké srovnání všech virtuálních operátorů tak, abyste si mohli toho pravého vybrat co nejjednodušeji. Srovnání virtuálních operátorů je rozděleno na dvě části, kdy jedno srovnání je pouze pro paušály a druhé pouze pro předplacené karty.

 

 

Srovnání virtuálních operátorů nabízejících tarify je vytvořeno v tabulce od nejnižší paušální částky, kterou je nutné za měsíc uhradit, po tu nejvyšší.

SROVNÁNÍ VIRTUÁLNÍCH OPERÁTORŮ – PODLE PAUŠÁLU

 

Srovnání virtuálních operátorů nabízejících předplacené karty je vytvořeno v tabulce od nejnižší částky za volání.

SROVNÁNÍ VIRTUÁLNÍCH OPERÁTORŮ – PODLE PŘEDPLACENÝCH KARET

 

Srovnání virtuálních operátorů je poměrně velký oříšek zejména kvůli různým počátečním poplatkům a různým podmínkám, které musíte splnit, abyste avizovanou sazbu dostali. V celkovém srovnání prezentujeme nejen jednotlivé operátory, ale také jejich tarify, podle kterých jsme seřazení provedli. Ve srovnání tedy zjistíte, kolik zaplatíte měsíčně tarif, kolik dostanete volných minut, SMS a dat a jaké jsou ceny volání a SMS. Navíc ve srovnání uvádíme i tarifikaci, takže hned zjistíte, jak vám bude operátor účtovat hovory. Je třeba upozornit, že je jedná o velmi významný (i když často přehlížený) faktor, který umí podstatně ovlivnit účet za telefon.

 

Zda je ale operátor skutečně výhodný, se dozvíte až po rozkliknutí operátora v nabídce menu, kde zjistíte i další výhody a nevýhody, které operátor přináší. A pokud si zde svého operátora skutečně najdete, porovnejte pro jistotu jeho nabídku i u něj na webových stránkách. Snažíme se sice aktualizovat změny, ke kterým u virtuálních operátorů dochází, ale může se stát, že zde naleznete i zastaralou informaci, která již neplatí. Námi oslovení operátoři neměli v tomto směru o spolupráci zájem (což je pochopitelné – srovnání vždy nahrává jen těm nejlepším) a tak jsme jejich oslovování vzdali. Zvyšuje to sice hodnotu našich stránek, jako skutečně nezávislého poradce, ale různé změny u operátorů se u nás promítnou s menším zpožděním. 

 

Diskusní téma: Srovnání operátorů

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek